To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca za granicą w Częstochowa.

Operator wózka widłowego wysoki skład - Holandia

Operator wózka widłowego - wysoki skład

Miejsce pracy: Holandia, Hapert (ok 20 km od Eindhoven)

OFERUJEMY:

• Bezpłatne zakwaterowanie blisko miejsca pracy,

• Stawkę 13,38 Euro brutto/h,

• Pracę w systemie 2 zmianowym,

• Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe,

• Dodatki za pracę w soboty, niedziele oraz święta,

• Strój roboczy + obuwie,

• Zwrot kosztów dojazdów (zwrot za pokonany km swoim własnym samochodem),

• Wsparcie polskiego koordynatora/kierownika projektu,

• Strefę chilloutu z Play Station w miejscu pracy,

• Nieodpłatne przekąski w przerwach w pracy (owoce, gofry itp.)

OBOWIĄZKI:

• Obsługa wózka widłowego

WYMAGANIA:

• Uprawnienia na wózek widłowy - wysoki skład

• Posiadanie udokumentowanego 30 dniowego okresu ubezpieczenia w Polsce (ZUS, KRUS, PUP lub inne) lub pobyty na terenie Polski przez ostatnie 30 dni

• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Dodane o 11:21, 20 lipca 2020
  • Wyświetleń:437
  • ID ogłoszenia: 613805624

Ogłoszenia użytkownika Rekrutacja