To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca za granicą w Tarnów.

Monter mebli kuchennych – Niemcy

Exact Systems Sp. z o.o. dla jednego ze swoich Klientów na terenie Niemiec poszukuje kandydatów na stanowisko Montera mebli kuchennych. Jeżeli posiadasz doświadczenie w stolarstwie lub montażu mebli i poszukujesz pewnej oferty z możliwością rozpoczęcia pracy jeszcze w lipcu, zapraszamy do udziału w rekrutacji.

Lokalizacja (możliwość wyboru): Braunschweig lub Hamburg (zlecenia montażowe w promieniu do 50 km od wybranej miejscowości).

Zakres obowiązków:

  • montaż mebli kuchennych (docinanie elementów, poziomowanie),
  • podłączanie oraz montaż sprzętu AGD (np. zmywarki),
  • obsługa podstawowych narzędzi niezbędnych do montażu mebli,
  • dbanie o estetykę oraz dokładność.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę z możliwością rozwoju,
  • atrakcyjną stawkę godzinową 14,00-20,00 euro/h,
  • bezpłatne zakwaterowanie,
  • opiekę oraz pomoc polskiego Koordynatora,
  • współpracę na podstawie umowy zlecenie z pełnymi składkami ZUS,
  • zwrot kosztów dojazdu,
  • odzież BHP oraz niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.

Nasze oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego (minimum na poziomie A2),
  • doświadczenie w montażu mebli,
  • prawo jazdy pow. 3,5t będzie dodatkowym atutem,
  • wymagany udokumentowany 30-dniowy okres ubezpieczeniowy w Polsce (ZUS, KRUS, PUP lub inne) lub oświadczenie dotyczące pobytu na terenie Polski w okresie ostatnich 30 dni.

Zainteresowane osoby zachęcamy do odpowiedzi na ogłoszenie, oddzwonimy ze szczegółowymi informacjami.

  • Dodane o 13:24, 23 lipca 2020
  • Wyświetleń:176
  • ID ogłoszenia: 614473875

Ogłoszenia użytkownika Rekrutacja